20160907_011220

PŁOCKA LIGA BOWLINGOWA

Wiosenną edycję Płockiej Ligi Bowlingowej rozpoczynamy 22 stycznia o godz. 18:30 w kręgielni DĘBOWA (galeria Wisła)

Zapraszamy wszystkich na wspólne kulanie.
Gorąco zapraszamy wszystkich początkujących graczy, którzy się wstydzą bądź uważają, że ich poziom gry jest zbyt niski aby uczestniczyć w LIDZE.
Jeśli ktokolwiek tak uważa to jest w wielkim błędzie.
Dobrze przemyślany i obliczony system bonusów i handicapów załatwia temat i wyrównuje szanse dla wszystkich.
Nasz nowy system doskonale sprawdził się podczas minionego lata, gdzie w Letnim Pucharze Fireballs rywalizowali i dawali sobie radę z zawodnikami pierwszoligowymi gracze, którzy nigdy wcześniej nie grali w naszej lidze.
Reasumując:
nie ma się czego bać, nie ma się czego wstydzić, każdy da radę i nikt nowy z pewnością nie będzie przysłowiowym “mięsem armatnim”.
Czekamy na wszystkich 22 stycznia 2018 o godz. 18:30 w kręgielni DĘBOWA (galeria Wisła)

  REGULAMIN LIGI

 

PŁOCKA LIGA SENIORÓW

Od 02 lutego rozpoczynamy Płocką Ligę Seniorów – będzie to 10, jubileuszowa edycja – tym razem w innowacyjnym wydaniu “korespondencyjnym”.

FIREBALLS Płock postanowił zrealizować nowatorski pomysł Jacka Wróblewskiego, który wsłuchał się w potrzeby naszego środowiska bowlingowego i zaproponował rozgrywki ligowe dla seniorów w nowej, nie spotykanej dotąd formule.
Nie będzie potrzeby stawiania się na kręgielni w ściśle wyznaczonym terminie i godzinie – grać będzie można o dowolnie wybranej przez siebie porze – nikt się nigdy nie spóźni 🙂

 REGULAMIN LIGI SENIORÓW