FIREBALLS PŁOCK zaprasza wszystkich chętnych do wstąpienia do klubu FIREBALLS.

Jeśli bowling jest twoją pasją i chcesz ją rozwijać to czekamy właśnie na Ciebie.

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z bowlingiem a chciałbyś spróbować, zapraszamy tym bardziej – wszystko pokażemy, wyjaśnimy, nauczymy, potrenujemy razem,….. – być może spodoba Ci się w naszej klubowej rodzinie.

….. a może zechcesz sprawdzić czy w twoim dziecku nie drzemie ukryty talent kręglarski? – jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu.

Przynależność klubowa daje możliwość uczestnictwa w turniejach organizowanych przez PZK SBS (Polski Związek Kręglarski Sekcja Bowlingu Sportowego ), mistrzostwach Polski, rozgrywkach ligowych PZK SBS pod szyldem FIREBALLS, wspólne treningi oraz bowlingowy rozwój i sportową rywalizację. Uczestnictwo w cotygodniowych rozgrywkach Płockiej Ligi Bowlingowej jest o wiele tańsze dla klubowiczów

Przynależność klubowa to także możliwość korzystania z kręgielni po bardzo atrakcyjnych cenach, dostępnych jedynie dla klubowiczów.

Co zrobić żeby wstąpić do klubu?

Wypełnij poniższy formularz deklaracji członkowskiej – my zajmiemy się resztą. Składka członkowska na sezon 2019/2020 wynosi 150 zł.
W przypadku osób niesłyszących potrzebujemy dodatkowo kserokopię audiogramu i kserokopię orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
Jeśli wolisz, możesz najpierw skontaktować się z nami telefonicznie aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania
>> tel. 881 221 212

Zapraszamy wszystkich bez względu na poziom bowlingowego wtajemniczenia, płeć, wiek, oraz lokalne przynależności drużynowe.

Gorąco zapraszamy także wszystkie zainteresowane osoby niesłyszące. Od kilku lat trenujemy z niesłyszącymi. W naszym klubie o innowacyjnej formule integracyjnej stworzymy Wam przyjazne warunki treningowe do bowlingowego rozwoju.

DEKLARACJA

Proszę o przyjęcie mnie w poczet członków wspierających Stowarzyszenia.

Oświadczam, że znane mi są postanowienia Statutu, cele i zadania Stowarzyszenia IKBS Fireballs.

Jednocześnie zobowiązuję się do wpłaty wpisowego w wysokości 150 PLN na konto Klubu, a także do przestrzegania postanowień Statutu oraz efektywnego uczestnictwa w działalności Stowarzyszenia.

Rachunek bankowy do wpłat:
45 1600 1462 1833 7821 0000 0001
IKBS Fireballs
ul. Wyszogrodzka 144
09-410 Płock

   Send article as PDF